Oddychamy wszyscy, ale oddychanie jest również czymś, o czym wiemy bardzo mało. Codziennie bierzemy około 20 000 oddechów, które są niezbędne by żyć. Ale to może być coś więcej.

Airinum stawia sobie za nadrzędny cel sprawienie by świat był miejscem , w którym ludzie żyją szczęśliwie i zdrowo, oddychając lepszym powietrzem. Aby go osiągnąć, marka dokłada wszelkich starań, aby każdy mógł oddychać czystym powietrzem za pomocą jej innowacyjnych produktów jednocześnie dbając o świadomość społeczeństwa na temat jakości powietrza.

Wszystkie produkty Airinum zostały zaprojektowane w Szwecji, miejscu cenionym na całym świecie za piękną przyrodę, przedsiębiorczą kreatywność i dbałość o zdrowie mieszkańców. Za pośrednictwem każdego ze swoich innowacyjnych produktów marka stara się wcielić w życie swoje szwedzkie dziedzictwo na całym świecie.

Urban Air 2.0

KOMFORT:
Maska Urban Air 2.0 oferuje wyjątkową wydajność i komfort w walce ze szkodliwymi cząstkami w powietrzu. Maska nadaje się do wielokrotnego użytku, łatwo utrzymać ją w czystości i jest dostępna w 4 rozmiarach.

WZORNICTWO:
Maska została zaprojektowana w oparciu o wielokrotnie nagradzane dziedzictwo projektowe marki Airinum. Zewnętrzna warstwa maski jest pokryta Polygiene®, szwedzkim środkiem do obróbki tkanin, który trwale chroni tkaninę przed bakteriami i innymi zarazkami. Zmywalna powłoka wraz z wymiennymi filtrami sprawia, że maska Lite Air jest trwała i bardziej przyjazna dla środowiska niż maski jednorazowe.

 • Zmywalna i antybakteryjna powłoka pokryta Polygiene®
 • Trwałe i wymienne filtry
 • Zrównoważone szwedzkie wzornictwo

ZAAWNSOWANA I CERTYFIKOWANA OCHRONA

Maska przeszła złożone testy w światowej klasy szwedzkim laboratorium (Camfil), które są odpowiednikiem wyników amerykańskiej wydajności N95 lub jej europejskiego odpowiednika FFP2 (test: GB2626 i certyfikat: KN95).

Maska filtruje następujące cząsteczki w powietrzu, którym oddychasz:

* PM 0.3-10, pył i inne zanieczyszczenia powietrza
* Pyłek i inne alergeny
* Bakterie i inne zarazki
* Dym pożarowy i papierosowy
* Ochrona przed promieniowaniem UV UPF 50+

Lite Air

WZORNICTWO:
Maska Lite Air została zaprojektowana w oparciu o wielokrotnie nagradzane dziedzictwo projektowe marki Airinum. Zewnętrzna warstwa maski jest pokryta Polygiene®, szwedzkim środkiem do obróbki tkanin, który trwale chroni tkaninę przed bakteriami i innymi zarazkami. Zmywalna powłoka wraz z wymiennymi filtrami sprawia, że maska Lite Air jest trwała i bardziej przyjazna dla środowiska niż maski jednorazowe.

 • Zmywalna i antybakteryjna powłoka pokryta Polygiene®
 • Trwałe i wymienne filtry
 • Zrównoważone szwedzkie wzornictwo

KOMFORT:
Zaprojektowana z elastycznych i oddychających materiałów, Maska Air Lite zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania. Przewiewny, siateczkowy materiał 3D ułatwia oddychanie, a elastyczne zauszniki zapewniają dopasowanie do twarzy.

 • Elastyczne zauszniki zapewniające odpowiednie dopasowanie
 • Odczepiana opaska na głowę, aby zmniejszyć nacisk na uszy
 • Przewiewny materiał siatkowy 3D zapewniający chłód i łatwe oddychanie

BEZPIECZEŃSTWO:
Maska odfiltrowuje zanieczyszczenia PM 2,5 i cząsteczki o wielkości do 0,3 μm. Posiada certyfikat GB 2626-2006 KN95, przetestowany w centrum badawczo-rozwojowym RISE w Sztokholmie, Szwecja.

ZAAWNSOWANA I CERTYFIKOWANA OCHRONA
Poziom ochrony jaki zapewniają maski zależy od ich zdolności filtrowania i dopasowania. Dlatego maska Lite Air łączy w sobie najnowocześniejszą technologię filtracyjną z elastycznymi zausznikami, które zapewniają idealne dopasowanie do ciała. Maska Lite Air to:

 • Zaawansowana i certyfikowana technologia 5-warstwowego filtra, która chroni przed zanieczyszczeniem powietrza, smogiem, pyłkami, alergenami i bakteriami. (Certyfikat dla GB 2626-2006 KN95, testowany w centrum badawczo-rozwojowym RISE w Sztokholmie w Szwecji)
 • System 4 dopasowanych rozmiarów przeznaczony dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Pianka 3D na nos z pamięcią kształtu i łatwy w formowaniu zacisk na nos dla minimalnego wycieku powietrza
 • Ergonomiczny kształt pasujący do wszystkich typów twarzy
 • UPF 50+ ochrona przed słońcem i promieniowaniem ultrafioletowym