MAIN COLLECTION

Mamy przyjemność przedstawić Wam nową, wiosenną kolekcję Happy Socks – Spring 2021. To dla tych, którzy nigdy nie przestali marzyć o podróży z trupą cyrkową, o występach na największych estradach, czy o podniebnych akrobacjach w towarzystwie dzikich (a może i zaczarowanych) zwierząt.

Znajdziecie w niej m.in. talię kart, która sprawi, że magia wyda się prawdziwa, króliki zionące ogniem, flamingi wyskakujące z cylindra, a nawet latające słonie!

Skarpetki z linii Main Collection jak zawsze zaskoczą mnogością barw i wzorów. Jest pysznie i abstrakcyjnie. Wśród nich, znajdziecie również takie, których formę potraktowaliśmy jak płótno obrazu. Nie zabraknie też wariacji na temat klasycznych kropek, pasków i rombów. W kolekcji wiosennej znalazły się też przepiękne hafty; inspirowana rockowymi i surrealistycznymi klimatami linia Sneaker Sock; eleganckie, ale przewrotne skarpetki dla mężczyzn Dressed, szykowne skarpetki Hysteria dedykowane tylko kobietom oraz w pełni organiczna kolekcja dziecięca od 0 do 9 lat.

SNEAKER SOCKS

Nowość w naszej ofercie – skarpetki z linii Sneaker Socks. To odświeżona linia sportowa, a w niej nowe wzory, kilka rodzajów kroju i grubości; długie, 3/4 i 1/4; z poduszką amortyzującą lub bez, z kompresją lub nie – dla każdego Sneakerheada coś dobrego.