KIDS

Witamy! Za chwilę rozpocznie się nasz program. Szybko – chwyć wszystkie smakołyki, które możesz zjeść, i znajdź swoje miejsce. Popcorn, napój gazowany: wszystko gotowe! O nie, wygląda na to, że brakuje nam jednego klauna. Chcesz spróbować? 😉

W Happy Socks dzieci są zawsze mile widziane! Nie przejmujcie się wzrostem czy wiekiem – nie zwracamy na to uwagi. Ale pamiętajcie, że jak już do nas wpadniecie to ustalimy dla was nowy dress code. Spodziewajcie się też, że poczujecie energię kwiatów, tak jak krowy yin yang. Zanurzcie się w kolorowym świecie Happy Socks, pozwólcie dzieciom być dziećmi, pozwólcie na ich dzieciństwo! I pamiętajcie, że najbardziej nierealni przyjaciele staną się realni tu i teraz.

Oferta Happy Socks dla dzieci obejmuje skarpetki klasyczne, sprzedawane pojedynczo, w dwupakach oraz w upominkowych zestawach, a także skarpetki przed kostkę, skarpetki Rib i z haftem, oraz antypoślizgowe skarpetki dla młodszych fanów marki, skarpetki frotte dla noworodków i antypoślizgowe rajstopy. Uszyta z organicznej bawełny kolekcja dziecięca skierowana jest zarówno dla najmłodszych, jak i dzieci w wieku 9 lat.

Wybrane wzory – Summer

Gifting

Dane firmy

Hello Distribution Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 5,
05-075 Warszawa
NIP: 9562298883
KRS: 0000403720

Privacy Preference Center