Disney i Happy Socks łączą siły, aby świętować narodziny popkultury, zaczynając od najbardziej kultowej postaci Disneya – Myszki Miki! Zabawna i pomysłowa Myszka, która potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji jest uwielbiana zarówno przez dorosłych jak i dzieci na całym świecie. Teraz animowane przygody czekają na Was nie tylko przed ekranem TV, ale również na stopach! Przenieś się z Happy Socks do bajkowego, pełnego przygód świata Disneya!

Wybrane wzory Q3

W kolekcji Disney x Happy Socks w sezonie jesiennym znajduje się osiem par bawełnianych skarpetek dla dorosłych oraz siedem modeli dziecięcych z bawełny organicznej. Dodatkowo, skarpetki dla dorosłych dostępne są w pudełku 6-pak, oraz przypominających kasety VHS zestawach 2-pak i 4-pak. Na młodszych fanów czekają dwa zestawy: pudełko 4-pak oraz kaseta VHS 2-pak.

Wybrane wzory Q4

Na święta w kolekcji Disney x Happy Socks pojawiają się charakterystyczne dla tego sezonu wzory; co może się bardziej kojarzyć z urokiem świąt niż Myszka Miki w czapce św. Mikołaja 😉 W sezonie zimowym  dla dorosłych dostępne są aż 4 dodatkowe modele dla dorosłych, 4 dla dzieci oraz dwa zestawy prezentowe.