Na początku nie zrozumiesz powagi sytuacji. Schody, które prowadzą w górę, po prostu cię zawodzą i prowadzą donikąd. Wszystko wydaje się nie na swoim miejscu. Ale po chwili to zobaczysz. Wyjątkowo geometryczny i symetryczny charakter Niesamowitego Labiryntu. Następnie podejmiesz mądrą i przemyślaną decyzję, aby przestać się martwić i po prostu się zgubić.

KAŻDA NITKA SIĘ LICZY

Dressed łączy współczesną sztukę i modę w charakterystyczne wzory ubarwione śmiałym podejściem do projektowania. Stworzona, aby wywrzeć trwałe wrażenie, kolekcja oferuje skarpety o najwyższej kreatywnej jakości, które pozwalają dopasować swój osobisty styl w najdrobniejszych szczegółach.

Eleganckie, męskie wydanie skarpet Happy Socks dla wymagających klientów. Skarpetki z serii Dressed wyprodukowane z peruwiańskiej bawełny Pima dzięki merceryzacji otrzymują unikatowy blask! Są doskonałym dodatkiem do codziennego formalnego stroju.

Linia DRESSED to szczególna dbałość o detale i wykończenia, unikatowa bawełna Pima z Peru oraz dedykowane mężczyznom wzory i rozmiary (39-42 i 43-46). Męska linia premium w obecnym sezonie oprócz znanych skarpetek Mid-high i No-show, zyskuje nowy krój; Crew o klasycznej długości nogawki oraz wełnianą odmianę na chłodniejsze dni.

WYBRANE WZORY