Bądź otwarty na interpretację. W kolekcji jesień / zima 2019 uwalniamy sztukę od jej kontekstu, aby pozostawić miejsce na Twoją wizję. Krytykuj, zachwycaj się; złap szerszy kontekst, wyjdź poza utarte schematy i bądź sobą!

Kolekcja premium dla mężczyzn w sezonie jesień/ zima 2019 czerpie inspiracje wprost z ruchu Neo-Concrete, który przywrócił sterylnej formie sztuki jej bogactwo, poetykę i kolory. Łącząc to wszystko z abstrakcyjnymi kształtami artyści zaprosili odbiorców do wzięcia udziału w interpretacji ich sztuki, tak aby z obserwatorów stali się jej współtwórcami.

Linia DRESSED to szczególna dbałość o detale i wykończenia, unikatowa bawełna Pima z Peru oraz dedykowane mężczyznom wzory i rozmiary (39-42 i 43-46).

WYBRANE WZORY

Original

Wyprodukowane w Peru z najwyższej jakości bawełny Pima i poddane procesowi merceryzacji, skarpetki z linii DRESSED są wytrzymałe, jedwabiście delikatne i starannie skrojone by idealnie dopasować się do ciała.

Wool

Wełniane skarpetki z linii DRESSED zostały wyprodukowane w Portugalii w wełny Merino, aby w chłodne dni zapewnić ciepło, a w cieplejsze chłodzić.