Wyłączny dystrybutor marki Happy Socks w Polsce
ZOBACZ OFERTĘ

Aktualnie oferowana kolekcja


Pobierz katalog tutaj

Happy Socks Polska na Instagramie

Sklepy z produktami Happy Socks

SKLEPY HAPPY SOCKS

 

Happy Socks Concept Store              Warszawa ul. Mokotowska 56, 00-534 Warszawa
Happy Socks Concept Store              Kraków ul. Św. Tomasza 21, 31-020 Kraków
Happy Socks Store              Katowice ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice (Silesia City Center)
Happy Socks Store              Katowice ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice (Galeria Katowicka)

 

SKLEPY POPUP HAPPY SOCKS

 

Happy Socks Pop Up Store              Bielsko Biała ul. Mostowa 5, 43-300 (C.H. Sfera)
Happy Socks Pop Up Store              Gdańsk wkrótce
Happy Socks Pop Up Store              Gdynia wkrótce
Happy Socks Pop Up Store              Kraków wkrótce
Happy Socks Pop Up Store              Kraków wkrótce
Happy Socks Pop Up Store              Warszawa wkrótce
Happy Socks Pop Up Store              Warszawa wkrótce
Happy Socks Pop Up Store              Warszawa wkrótce
Happy Socks Pop UP Store              Wrocław wkrótce
Happy Socks Pop UP Store              Zakopane ul. Krupówki 50A, 34-500 Zakopane

 

PARTNERSKIE SKLEPY STACJONARNE

 

Sneakers by Distance Bydgoszcz ul. Jagiellońska 39, 85-097 Bydgoszcz
Sneakers by Distance Bydgoszcz ul. Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz (C.H. Zielone Arkady)
Socci Bydgoszcz ul. Jagiellońska 39/47, 85-097 Bydgoszcz (Atrium Focus)
Fabryka Rowerów Częstochowa ul. Łódzka 52 lok. 1, 42-218 Częstochowa
Sizeer Częstochowa al. Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa (Gal. Jurajska)
Eastend Gdańsk ul. Galaktyczna 37, 80-298 Gdańsk
Klasyczne Buty Gdańsk ul. Partyzantów 33, 80-254 Gdańsk
Nie tylko dla Dżentelmenów Gdańsk ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk (C.H. Manhattan)
Worldbox Gdańsk ul. Klonowa 4, 80-264 Gdańsk
Sneakers by Distance Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia
Basketo Inowrocław ul. Dworcowa 21, 88-100 Inowrocław
Eleven Store Kielce ul. Wesoła 42, 25-353 Kielce
Sneakers by Distance Koszalin ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
Select Shop Kraków ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków (C.H. Bonarka City Center)
Sizeer Kraków ul. Pawia 5, 31-154 Kraków (Galeria Krakowska)
Skate or Die Kraków ul. Szewska 21, 31-009 Kraków
Underground Skateshop Kraków ul. Floriańska 13, 30-001 Kraków
Worldbox Kraków ul. Podgórska 34b, 31-536 Kraków (Galeria Kazimierz)
Sneakers by Distance Leszno al. Konstytucji 3-go maja 12/ lok nr 142, 64-100 Leszno
Sizeer Lublin al. Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin (Tarasy Zamkowe)
7 Store Łódź ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (C.H. Manufaktura)
Femi Stories Łódź ul. Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź
Sizeer Łódź ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (C.H. Manufaktura)
Sneakers by Distance Łódź ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (C.H. Manufaktura)
Worldbox Łódź ul. Jana Karskiego 5, 91-071 Łódź (C.H. Manufaktura)
Essenza Ostrów Wlkp. ul. Sadowa 26A, 63-400 Ostrów Wielkopolski
7 Store Poznań ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań (C.H. Posnania)
Femi Stories Poznań ul. Królowej Jadwigi 58a, 61-873 Poznań
MMA Store Poznań ul. Hetmańska 91, 60-218 Poznań (Galeria Green Point)
Miniramp Poznań ul. Długa 9, 60-101 Poznań
Select Shop Poznań ul. Półwiejska 42, 61-688 Poznań (C.H. Stary Browar)
Run Colors Poznań ul. Półwiejska 42, 61-688 Poznań (C.H. Stary Browar)
Sneakers by Distance Poznań ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań (C.H. Posnania)
Sneakers by Distance Poznań ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań
Sneakers by Distance Poznań ul. Dróżbickiego 2, 61-693 Poznań
Sneakers by Distance Poznań ul. Półwiejska 33, 61-688 Poznań (C.H. Stary Browar)
Wearhouse Poznań ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las – Poznań
Worldbox Poznań ul. Półwiejska 42, 61-688 Poznań (C.H. Stary Browar)
Worldbox Poznań ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań (C.H. Posnania)
Select Shop Rzeszów ul. Boya-Żeleńskiego 11, 35-105 Rzeszów
Socci Rybnik ul. Chrobrego 1, 44-200 Rybnik (Focus Park)
Andergrand Szczecin ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24, 70-302 Szczecin
Basketo Toruń Rynek Staromiejski 36-38, 87-100 Toruń (D.T. PDT)
Sneakers by Distance Toruń ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń
Central Store Warszawa ul. Chmielna 33, 00-021 Warszawa
Courir Warszawa ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa (Galeria Mokotów)
Distance Kids Warszawa al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (C.H. Blue City)
Femi Stories Warszawa ul. Browarna 4/1A, 00-338 Warszawa
Intempo Warszawa ul. Śniadeckich 12/16, 00-656 Warszawa
Kolorowy But Warszawa al. Komisji Edukacji Narodowej 94 lok u 09, 02-777 Warszawa
KXM Warszawa ul. Marszałkowska 17, 00-628 Warszawa
MIVO Kids Warszawa al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (C.H. Blue City)
Run Colors Warszawa ul. Piwna 51/53, 00-265 Warszawa
Run Colors Warszawa al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa (C.H. Arkadia)
Select Shop Warszawa al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (C.H. Blue City)
Sizeer Warszawa al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa (C.H. Arkadia)
Sizeer Warszawa ul. Złota 59, 00-129 Warszawa (C.H. Złote Tarasy)
Schaffa Shoes Warszawa al. KEN 97, 02-777 Warszawa
Schaffa Shoes Warszawa ul. Wąwozowa 36, 02-796 Warszawa
Schaffa Shoes Warszawa ul. Meander 2A, 02-793 Warszawa
Schaffa Shoes Warszawa al. Ujazdowskie 18, 00-478 Warszawa
SH Store Warszawa ul. Koszykowa 58, 00-673 Warszawa
Sneaker Beast Warszawa ul. Topiel 6, 00-350 Warszawa
Sneakers by Distance Warszawa ul. Marszałkowska 72, 00-545 Warszawa
Sneakers by Distance Warszawa ul. Głębocka 15, 00-001 Warszawa
Socci Warszawa ul. Wojska Polskiego 3, 05-520 Konstancin (Stara Papiernia)
Socci Warszawa ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa (Galeria Mokotów)
Socci Warszawa al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (C.H. Blue City)
Socci Warszawa al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa (Centrum Lim)
Street Supply Warszawa ul. Świętokrzyska 16, 00-050 Warszawa
VTRN Shop & Gallery Warszawa ul. Mokotowska 24, 00-561 Warszawa
Worldbox Warszawa al. Jana Pawła II 82 lok. 107a, 00-175 Warszawa (C.H. Arkadia)
Yego Warszawa ul. Sarmacka 1b lok. 90, 02-972 Warszawa
Zapy.pl Warszawa ul. Sarmacka 1B/22, 02-972 Warszawa
7 Concept Store Wrocław ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław (C.H. Magnolia)
Femi Stories Wrocław Plac Teatralny 2, 50-051 Wrocław
Pan Pablo Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 41/1a, 50-077 Wrocław
Worldbox Wrocław ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław (C.H. Magnolia Park)
Outre Store Zielona Góra ul. Kupiecka 3, 65-001 Zielona Góra
Sneakers by Distance Zielona Góra ul. Wrocławska 17, 65-516 Zielona Góra

 

PARTNERSKIE SKLEPY ON-LINE

 

7 Store http://7store.pl/
Andergrand http://pl.skate-europe.com
Apt8 http://apt8.pl
Answear http://answear.com
The Avenue http://theavenue.pl
Basketo http://basketo.pl
Brands Planet http://www.brandsplanet.pl
Central Store http://centralstore.pl
City Sport http://www.citysport.com.pl
Sneakers by Distance http://distance.pl
eObuwie http://eobuwie.pl
Eastend https://www.eastend.pl
Eleven Store https://eleven-store.pl/
Essenza http://essenzaman.pl/
Fu Ku http://fu-ku.pl/
Intempo https://www.intempo.pl
Klasyczne Buty http://www.sklep.klasycznebuty.pl
Kolorowe Skarpetki http://koloroweskarpetki.pl
KXM http://www.kxmstore.pl
Męskie Gacie http://meskiegacie.pl/
Mivo http://mivo.pl/
Mustache http://mustache.pl
Outre Store https://www.outrestore.pl
Pan Pablo http://panpablo.pl/
Pewex http://pewex.pl/
Run Colors http://www.runcolors.pl/
Riccardo http://www.riccardo.pl
Schaffa Shoes http://schaffashoes.pl/
Select Shop https://selectshop.pl
SH Store http://shstore.eu
Showroom http://showroom.pl
Sizeer http://sklep.sizeer.com/
Sneaker Beast http://http://sneakerbeast.pl/
Soox http://www.soox.pl/
Street Supply http://www.streetsupply.pl/
Supersklep http://supersklep.pl
Style to Go http://styletogo.pl
Veteran http://vtrn.pl
Wearhouse http://wearhouse.pl
Worldbox http://worldbox.pl
Yego http://yego.pl

Brand Presentation

 

 


Pobierz prezentację tutaj

Kontakt

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?
CHCESZ OFEROWAĆ MARKĘ HAPPY SOCKS W TWOIM SKLEPIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dziękujemy! Wiadomość została wysłana.
Uwaga! Upewnij się czy wszystkie wymagane pola zostały uzupełnione. Spróbuj ponownie.

ZADZWOŃ DO NAS


Michał

+48 600 809 426


lub

NAPISZ WIADOMOŚĆ


info (at) hellodistribution.pl