Wyłączny dystrybutor marki Happy Socks w Polsce
ZOBACZ OFERTĘ


Pobierz prezentację tutaj

Aktualnie oferowana kolekcja


Pobierz katalog tutaj

Happy Socks Polska na Instagramie

Sklepy z produktami Happy Socks

SKLEPY HAPPY SOCKS

 

Happy Socks Concept Store              Kraków ul. Św. Tomasza 21, 31-020 Kraków
Happy Socks Store              Katowice ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice (Silesia City Center)
Happy Socks Store              Katowice ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice (Galeria Katowicka)

  

POP-UP HAPPY SOCKS

 

Pop Up Shop – Bielsko Galeria Sfera, Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

 

PARTNERSKIE SKLEPY STACJONARNE

 

Sneakers by Distance Bydgoszcz ul. Jagiellońska 39, 85-097 Bydgoszcz
Sneakers by Distance Bydgoszcz ul. Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz (C.H. Zielone Arkady)
Socci Bydgoszcz ul. Jagiellońska 39/47, 85-097 Bydgoszcz (Atrium Focus)
Eastend Gdańsk ul. Galaktyczna 37, 80-298 Gdańsk
Heavy Duty Gdańsk al. Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk (Galeria Bałtycka)
Klasyczne Buty Gdańsk ul. Partyzantów 33, 80-254 Gdańsk
Nie tylko dla Dżentelmenów Gdańsk ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk (C.H. Manhattan)
Worldbox Gdańsk ul. Klonowa 4, 80-264 Gdańsk
Sneakers by Distance Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia
Basketo Inowrocław ul. Dworcowa 21, 88-100 Inowrocław
Eleven Store Kielce ul. Wesoła 42, 25-353 Kielce
Sneakers by Distance Koszalin ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
Skate or Die Kraków ul. Szewska 21, 31-009 Kraków
Worldbox Kraków ul. Podgórska 34b, 31-536 Kraków (Galeria Kazimierz)
Sneakers by Distance Leszno al. Konstytucji 3-go maja 12/ lok nr 142, 64-100 Leszno
7 Store Łódź ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (C.H. Manufaktura)
Femi Stories Łódź ul. Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź
Sneakers by Distance Łódź ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (C.H. Manufaktura)
Worldbox Łódź ul. Jana Karskiego 5, 91-071 Łódź (C.H. Manufaktura)
Sklep Wielobranżowy Mińsk Mazowiecki ul. Piłsudskiego 24B, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Ene Due Poznań ul. Bukowska 156, 60-198 Poznań (C.H. King Cross)
Ene Due Poznań ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań (Galeria Malta)
Femi Stories Poznań ul. Królowej Jadwigi 58a, 61-873 Poznań
Run Colors Poznań ul. Półwiejska 42, 61-688 Poznań (C.H. Stary Browar)
Sneakers by Distance Poznań ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań (C.H. Posnania)
Sneakers by Distance Poznań ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań
Sneakers by Distance Poznań ul. Dróżbickiego 2, 61-693 Poznań
Sneakers by Distance Poznań ul. Półwiejska 33, 61-688 Poznań (C.H. Stary Browar)
Wearhouse Poznań ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las – Poznań
Worldbox Poznań ul. Półwiejska 42, 61-688 Poznań (C.H. Stary Browar)
Select Shop Rzeszów ul. Boya-Żeleńskiego 11, 35-105 Rzeszów
Socci Rybnik ul. Chrobrego 1, 44-200 Rybnik (Focus Park)
Heavy Duty Szczecin al. Niepodległości 36, 70-404 Szczecin
Basketo Toruń Rynek Staromiejski 36-38, 87-100 Toruń (D.T. PDT)
Sneakers by Distance Toruń ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń
Boardroom Warszawa ul. Lipowa 7a, 00-316 Warszawa
Central Store Warszawa ul. Chmielna 33, 00-021 Warszawa
Courir Warszawa ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa (Galeria Mokotów)
Distance Kids Warszawa al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (C.H. Blue City)
Femi Stories Warszawa ul. Browarna 4/1A, 00-338 Warszawa
Hamper’s Bay Warszawa ul. Dobra 11/1/2, 00-384 Warszawa
Heavy Duty Warszawa al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa (C.H. Arkadia)
Intempo Warszawa ul. Śniadeckich 12/16, 00-656 Warszawa
Kolorowy But Warszawa al. Komisji Edukacji Narodowej 94 lok u 09, 02-777 Warszawa
KXM Warszawa ul. Marszałkowska 17, 00-628 Warszawa
MIVO Kids Warszawa al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (C.H. Blue City)
Run Colors Warszawa ul. Piwna 51/53, 00-265 Warszawa
Schaffa Shoes Warszawa al. KEN 97, 02-777 Warszawa
Schaffa Shoes Warszawa ul. Wąwozowa 36, 02-796 Warszawa
Schaffa Shoes Warszawa ul. Meander 2A, 02-793 Warszawa
Schaffa Shoes Warszawa Al. Ujazdowskie 18, 00-478 Warszawa
SH Store Warszawa ul. Koszykowa 58, 00-673 Warszawa
Sneakers by Distance Warszawa ul. Marszałkowska 72, 00-545 Warszawa
Sneakers by Distance Warszawa ul. Głębocka 15, 00-001 Warszawa
Socci Warszawa ul. Wojska Polskiego 3, 05-520 Konstancin (Stara Papiernia)
Socci Warszawa ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa (Galeria Mokotów)
Socci Warszawa al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (C.H. Blue City)
Socci Warszawa al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa (Centrum Lim)
Street Supply Warszawa ul. Świętokrzyska 16, 00-050 Warszawa
VTRN Shop & Gallery Warszawa ul. Mokotowska 24, 00-561 Warszawa
Worldbox Warszawa al. Jana Pawła II 82 lok. 107a, 00-175 Warszawa (C.H. Arkadia)
Yego Warszawa ul. Sarmacka 1b lok. 90, 02-972 Warszawa
7 Concept Store Wrocław ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław (C.H. Magnolia)
Femi Stories Wrocław Plac Teatralny 2, 50-051 Wrocław
Fu Ku Concept Store Wrocław ul. Czysta 4, 50-013 Wrocław
Heavy Duty Wrocław Plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław (Pasaż Grunwaldzki)
Pan Pablo Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 41/1a, 50-077 Wrocław
Worldbox Wrocław ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław (C.H. Magnolia Park)
Heavy Duty Zielona Góra ul. Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra
Sneakers by Distance Zielona Góra ul. Wrocławska 17, 65-516 Zielona Góra

 

PARTNERSKIE SKLEPY ON-LINE

 

7 Store http://7store.pl/
Apt8 http://apt8.pl
Answear http://answear.com
The Avenue http://theavenue.pl
Basketo http://basketo.pl
Brands Planet http://www.brandsplanet.pl
Central Store http://centralstore.pl
City Sport http://www.citysport.com.pl
Sneakers by Distance http://distance.pl
eObuwie http://eobuwie.pl
Eastend https://www.eastend.pl
Eleven Store https://eleven-store.pl/
Essenza http://essenzaman.pl/
Fu Ku http://fu-ku.pl/
Hamper’s Bay http://www.hampersbay.com
Heavy Duty http://heavyduty.pl
Intempo https://www.intempo.pl
Klasyczne Buty http://www.sklep.klasycznebuty.pl
Kolorowe Skarpetki http://koloroweskarpetki.pl
KXM http://www.kxmstore.pl
Manabri https://manabri.pl
Męskie Gacie http://meskiegacie.pl/
Mivo http://mivo.pl/
Mustache http://mustache.pl
Pan Pablo http://panpablo.pl/
Pewex http://pewex.pl/
Run Colors http://www.runcolors.pl/
Schaffa Shoes http://schaffashoes.pl/
Select Shop https://selectshop.pl
SH Store http://shstore.eu
Showroom http://showroom.pl
Sizeer http://sklep.sizeer.com/
Sneaker Studio http://sneakerstudio.pl
Soox http://www.soox.pl/
Street Supply http://www.streetsupply.pl/
Supersklep http://supersklep.pl
Style to Go http://styletogo.pl
Veteran http://vtrn.pl
Wearhouse http://wearhouse.pl
White Store http://www.white-store.pl
Worldbox http://worldbox.pl
Yego http://yego.pl

Kontakt

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?
CHCESZ OFEROWAĆ MARKĘ HAPPY SOCKS W TWOIM SKLEPIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dziękujemy! Wiadomość została wysłana.
Uwaga! Upewnij się czy wszystkie wymagane pola zostały uzupełnione. Spróbuj ponownie.

ZADZWOŃ DO NAS


Michał

+48 666 833 341


Wojtek

+48 515 446 966


lub

NAPISZ WIADOMOŚĆ


info (at) hellodistribution.pl